Vetík

VETÍK

pozadí-levé pozadí-pravé
lekarnicka

První pomoc

a jiné veterinární rady

O projektu

 Ahoj všem fajn lidem!

Jsem Vetík, první projekt svého druhu pomáhající s placením účtů za veterinární zákroky a péči týraným a opuštěným psům. Mou zakladatelkou je veterinární sestřička Aneta s několikaletou praxí v oboru veterinární medicíny. Anet má moc prima psa, fenku z útulku jménem Ali. Alinka plní roli veterinární sestřičky neméně dobře.

Obě holky toho na klinice už hodně viděly. Kolik však běhá po světě zvířat s následky hrubého lidského chování, to neví ani holky, ani já sám. Jsou jich statisíce či milióny? Těžko spočítat. Jedno je ovšem jisté! Je jich více, než je dobrých lidí na světě.

                                                                                   foto s Ali                              

Existuje spousta azylů a útulků, které vyhlašují nejrůznější sbírky na pomoc psům. Ještě aby ne! Jedna príma teta z azylu říkala, že neví, co dříve platit. Granulky, plenky nebo velice nákladnou veterinu? Co myslíte? Je to těžké, všeho je neustále potřeba. Ale já, Vetík, mám roli jedinou, řešit tu drahou veterinu. Pamatujete si na Ronnyho a Marleyho, kteří se stali v roce 2018 téměř ikonou sjednocení lidí, kterým to není jedno? Kdybych v té době existoval, hned bych jim byl okamžitou finanční i odbornou podporou. Proč i odbornou? Protože, lidi, na celé fungování Vetíka dohlíží jeden zvířecí doktor. Jmenuje se Michal. Je moc hodný, zkušený, umí vždy poradit. Zkrátka člověk na pravém místě.   

Pomáhat a vytvářet psům bez štěstěny bezpečné zázemí, minimálně to finanční, to je zkrátka mojí životní náplní. Lidi, já – Vetík jsem se pro to vlastně narodil. Dělá mě to šťastným. Každá pomoc psovi bez domova a psovi, kterému ublížil špatný člověk, mě naplňuje. Jde mi to od srdíčka, cítím to tam, já prostě musím! A jestli to máte i Vy podobně, bezesporu patříte do mé smečky! Vetíkova smečka je tým lidí, kterým to, co se děje zvířatům, není lhostejné. Je to tým lidí, kteří vědí, jak je veterina finančně náročná...

                                                                                                                                                                                                                             Váš Vetík

diagram_trojuh

Vetíkovo roční předplatné je předplatné slevových kupónů, on-line zdravotní karty a Vetíkových připomínek. Minimální hodnota předplatného je 500 Kč na celý rok! Částka předplatného slouží převážně k pomoci s placením veteriny opuštěným a týraným psům, zbytek pak k rozvoji projektu. Roční předplatné se Vám na slevových kupónech vrátí až mnohonásobně zpět a přesto pomůže s placením veteriny. No není to úžasné? :-)

Po registraci a zaplacení Vetíkova předplatného získáte přístup do svého účtu, kde můžete po celý rok využívat:

Slevové kupóny

Pod záložkou Kupóny vidíte, jaké kupóny lze aktuálně s ročním předplatným čerpat. Každý kupón lze po dobu jeho platnosti uplatnit jedenkrát. Po skončení platnosti se nahrají kupóny s novou platností či přibydou kupóny od dalších firem. Budete tak mít po celý rok stále z čeho čerpat.

On-line zdravotní kartu

Po přihlášení můžete také využívat on-line zdravotní kartu pro Vaše pejsky. Do on-line zdravotní karty si poznamenáte číslo čipu, číslo pasu a veškerou veterinární péči i zákroky, které Váš pejsek absolvoval. Přiložit lze i soubor nebo fotku, například pro uložení faktury či lékařské zprávy k danému problému. Informace o léčbě, jakou kdy Váš hafan podstoupil, budete mít tak neustále při ruce, ať jste na Orlíku, v Jizerkách a nebo v Sydney. Stačí se přihlásit do svého Vetík účtu. On-line zdravotních karet můžete ve svém účtu vést více, tedy každému Vašemu pejskovi zvlášť.

Připomínky

Vetík Vám vždy skrze účet i e-mailem připomene, že je opět potřeba Vašeho pejska naočkovat, odčervit nebo že Váš čtyřnohý kamarád oslaví narozeniny.

 

A teď už šup, dup, pojďte si koupit roční předplatné Vetíka a přihlašte se do svého Vetík účtu. Na webu či Facebooku sledujte, komu Vetík právě díky Vám pomáhá!

Večer u čaje si pak prohlédněte zboží od firem nabízejících kupóny a vyberte si s Vaší jedinečnou slevou něco pěkného/dobrého, co udělá radost Vám nebo Vašemu pejskovi.