Vetík

VETÍK

lekarnicka

První pomoc

a jiné veterinární rady

Příběhy Barunka, Ema a čipování
image

10.01.2024

Barunka, Ema a čipování

A je tu nový rok. Během minulých dní tety z Dočasek DeDe přijaly další nové pejsky a fenečky do dočasné péče a tak rok 2024 začínáme zas a znova s novými odloženými kamarády v nikdy nekončícím koloběhu.
Azyl u Dočasek DeDe našla Barunka, která po Facebooku kolovala již několik dní. Je to asi 2 letá kříženka teriéra, která u své majitelky usurpovala kočky a čivavu. Barunka musela být do doby, co paní nebyla doma, uvázaná na zahradě a doma směla být jen pod dozorem člověka. Barunka se u tet chová jako zlatíčko, je moc hodná, s pejsky zatím nevíme, nicméně venčí se zatím zásadně doma, i po dvouhodinové procházce venku, kde neudělá nic...
Černá Ema, kříženka jezevčíka, je 1-2 roky stará 7 kilová fenečka, která má nevypadlé mléčné špičáky. Po příjezdu se holčička dost bála, ale už je z ní také mazel a šikula.
Ani jedna fenečka nemá čip, Ema se očipovala hned po příjezdu, kdy podstoupila veterinu a Barunka dohnala čipování také!
 
Holky, posílám Vám 500 + 500 Kč na čipování. Peníze putují na transparentní účet Dočasek DeDe. Ať už se nikdy neztratíte a najdete skvělé rodiny, které budete doprovázet po celý život.
 
To Vám přeje Váš Vetík a všichni jeho lidští kamarádi
 
PS: faktury za veterinární ošetření všech pejsků jsou kdykoli k nahlédnutí u paní Dity Pullmannové.

Ema
Ema
Barunka
Barunka
Barunka
Barunka
Emička
Emička
Barunka
Barunka